החברה

כדי שתוכלו ליהנות מכל מה שיש לשוק האמריקאי להציע

הקמנו את Ship my Deal על מנת לאפשר לכם הצרכנים הישראלים ליהנות מכל המותגים, המוצרים והדילים שיש לשוק האמריקאי להציע, ולקבל באמצעותינו את המשלוח מארה”ב לישראל. אנחנו נדאג לשלוח לכם ישירות לאמייל מידע לגבי דילים מכל מיני אתרי קניות בארה”ב ולשים בחנות שלנו מוצרים ששווה לקנות.

אנו ב- Ship my Deal מבטיחים להיות תחרותיים מבחינת עלויות המשלוח ומבחינת השירותים הנלווים למשלוח כמו איחוד ופיצול חבילות. אנחנו נעשה את המקסימום על מנת שתשלמו את המינימום על המשלוח. מבטיחים להיות זמינים עבורכם בכל דרך אפשרית אם באמצעות האמייל, באמצעות שיחת טלפון או צ’ט באתר.

איך זה עוב
למה לבחור ב- Ship my Deal?
פשוט וקל עכשיו לקנות היכן שתרצו
מחירי משלוח מוזלים

משלוח בינלאומי עלול להיות יקר, אך כחברה למשלוחים יש לנו מחירים תחרותיים. יחד עם צימצום חבילות ואיחוד חבילות, אנחנו מורידים את העלות הכוללת של המשלוח, בין אם זו חבילה גדולה או קטנה.

עזרה ברכישה

בין אם אתם צריכים עזרה לרכוש מוצר או להחזיר מוצר, אנחנו פה כדי לעזור לכם לקבל את מה שאתם רוצים ולהחזיר את מה שאינכם רוצים בקלות ובנוחות. אנחנו זמינים בכל עת באמצעות הטלפון

תמיכה 24/7

אנחנו זמינים בכל עת באמצעות הטלפון, האימייל או הצ'ט

קבלת החבילה בקלות

אנו שולחים בעיקר עם USPS על מנת שתוכלו לקבל את המחירים הכדאיים והמשתלמים ביותר. יחד עם מחירי ביטוח מוזלים, המשלוח שלכם מוגן מפני אובדן או קילקול העלולים להתרחש בזמן המשלוח

עוד כמה סיבות טובות לעבוד יחד
תחרותיות

משלוחים, קונים עבורך ועוד שירותים במחירים תחרותיים

מידע

מידע על מבצעים והטבות ישירות לאימייל שלכם

שירות

שירות לקוחות זמין לכל שאלה באמצעות האימייל או הצ'ט

מקסימום

עושים עבורכם את המקסימום כדי להביא את עלות המשלוח למינימום

/* Add configuration calls below this comment */