דברים שחשוב לדעת

מיסים ומכס

כל חוקי המכס והמיסים ביבוא אישי מופיעים כאן:פרטים
 • חלקי כלי נשק, חלקי אקדח, היקף, מראה נקודה אדומה, מראה רפלקס, תחמושת וכו '
 • כל פריט מוגבל תחת ITAR, מחלקת המסחר, ארה"ב המכס והגנה על גבולות, משרד החוץ של ארה"ב ואת משרד האוצר של ארה"ב.
 • פריטים דליקים
 • פּוֹרנוֹגרַפִיָה
 • חומר נפץ
 • חומרים קורוזיביים
 • שרידי אדם
 • מחים חיים או מתים או בעלי חיים
 • כל ציוד אלקטרוני או כל ציוד הדורש ECCN # (ייצוא מספר בקרת סיווג).

אנו נוסיף לכל חבילה את החשבונית שתספק לנו לציין על התווית את הפריטים ואת עלות הסחורה.

לאחר שהחבילה מגיעה לארצכם, הרשויות יפנו אליכם תמורת תשלום נוסף במידת הצורך. אין באפשרותנו לחייב אותך בתשלום זה מראש, שכן אין באפשרותנו לשלם את ארצך ישירות.

לטבלת מיסים מרוכזת לחצו כאן מדרגת המס שלכם מחושבת לפי מחירי המוצרים בלבד, אך אם עברתם את ה- $75 יחושב המע”מ גם על המשלוח לישראל. כלומר, אם הזמנתם בגדים ב-70 דולר והמשלוח עלה 20 דולר, אתם פטורים מתשלום מסים. אם הזמנתם בגדים ב-80 דולר והמשלוח עלה 20 דולר, אז המסים, במקרה זה מע”מ, יחושבו לפי המחיר הכולל – 100 דולר.

על החבילה נצרף את חשבונית הקניה על מנת שתהיה שקיפות מלאה לגבי העלויות באופן עקרוני, כל חבילה החייבת במסים, או שמשקלה גבוה מ-2 קילוגרמים – גם אם היא נשלחת בדואר רגיל – אמורה לעבור הליך “שחרור קולקטיבי”. בהליך זה גובה הדואר כ–128 שקל (הכוללים עמלות, דמי הקצאת אשראי ודמי טיפול).

דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו נוגע לפיצול חבילות. המכס מצהיר כי חבילות שיישלחו מאותו השולח בהפרש של פחות מ–72 שעות ייחשבו כמשלוח אחד ומסי היבוא יחושבו על פי ערכם הכולל של המוצרים. גבייה צפויה עוד פחות מתרחשת בהליך “שחרור פרטני”, שבו עוברות בצורה מדגמית 3% מהחבילות ביבוא אישי. המכס אמנם לא גובה כסף עבור הבדיקה, אך הנציגים מחברת הבלדרות שהתעכבו בשל ההליך – בהחלט כן. המחיר ללקוח מוערך ב–200–400 שקל לחבילה, בהתאם למחירון החברה. ניתן ומומלץ להתמקח על סכום זה.

לפני ביצוע הקניה, רצוי להכנס לאתר המיסים והמכס בישראל על מנת שתוכלו לצפות מראש את העלויות. כדי לבדוק האם המוצר אותו אתם מעוניינים לרכוש נמצא תחת הרשימה החייבת במס קניה לחצו כאן איך משלמים את המיסים? אנחנו חברה אמריקאית, אין באפשרותנו לגבות מכם מראש את עלות המיסים או המכס. בעת משלוח החבילה אליכם, אנו נפרט את תכולתה, את עלות המוצרים ועלות המשלוח לישראל על מנת להקל על שחרור החבילה מהדואר ולקצר תהליכים. החבילות יועברו לסניף הדואר המקומי והודעה על החבילה תשלח אליכם בצירוף בקשה לתשלום מיסים, במידה ויש.

 • http://taxes.gov.il/customs/PersonalImport/Pages/yebueshe_guide.aspx
 • אנא קראו בעיון.

  ישנם 3 סוגי מיסים אותם צריך לקחת בחשבון כשמזמינים מוצר מחו”ל: מע”מ, מכס ומס קניה.

  מוצרים עד $75 פטורים ממע”מ, מכס ומס קניה למעט חבילות המכילות מוצרי טבק ואלכוהול עליהן חל מס קניה. מוצרים שערכם עולה על $75 אך נמוך מ- $500 יחוייבו במע”מ ובמס קניה (במידה וקיים). מוצרים מעל $500 יחוייבו בכל המיסים – מע”מ, מכס ומס קניה.

  לטבלת מיסים מרוכזת לחצו כאן

  מדרגת המס שלכם מחושבת לפי מחירי המוצרים בלבד, אך אם עברתם את ה- $75 יחושב המע”מ גם על המשלוח לישראל. כלומר, אם הזמנתם בגדים ב-70 דולר והמשלוח עלה 20 דולר, אתם פטורים מתשלום מסים. אם הזמנתם בגדים ב-80 דולר והמשלוח עלה 20 דולר, אז המסים, במקרה זה מע”מ, יחושבו לפי המחיר הכולל – 100 דולר.

  על החבילה נצרף את חשבונית הקניה על מנת שתהיה שקיפות מלאה לגבי העלויות

  באופן עקרוני, כל חבילה החייבת במסים, או שמשקלה גבוה מ-2 קילוגרמים – גם אם היא נשלחת בדואר רגיל – אמורה לעבור הליך “שחרור קולקטיבי”. בהליך זה גובה הדואר כ–128 שקל (הכוללים עמלות, דמי הקצאת אשראי ודמי טיפול).

  דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו נוגע לפיצול חבילות. המכס מצהיר כי חבילות שיישלחו מאותו השולח בהפרש של פחות מ–72 שעות ייחשבו כמשלוח אחד ומסי היבוא יחושבו על פי ערכם הכולל של המוצרים.

  גבייה צפויה עוד פחות מתרחשת בהליך “שחרור פרטני”, שבו עוברות בצורה מדגמית 3% מהחבילות ביבוא אישי. המכס אמנם לא גובה כסף עבור הבדיקה, אך הנציגים מחברת הבלדרות שהתעכבו בשל ההליך – בהחלט כן. המחיר ללקוח מוערך ב–200–400 שקל לחבילה, בהתאם למחירון החברה. ניתן ומומלץ להתמקח על סכום זה.

  לפני ביצוע הקניה, רצוי להכנס לאתר המיסים והמכס בישראל על מנת שתוכלו לצפות מראש את העלויות. כדי לבדוק האם המוצר אותו אתם מעוניינים לרכוש נמצא תחת הרשימה החייבת במס קניה

  לחצו כאן

  איך משלמים את המיסים? אנחנו חברה אמריקאית, אין באפשרותנו לגבות מכם מראש את עלות המיסים או המכס. בעת משלוח החבילה אליכם, אנו נפרט את תכולתה, את עלות המוצרים ועלות המשלוח לישראל על מנת להקל על שחרור החבילה מהדואר ולקצר תהליכים. החבילות יועברו לסניף הדואר המקומי והודעה על החבילה תשלח אליכם בצירוף בקשה לתשלום מיסים, במידה ויש.

  שימו לב – ישנם מוצרים האסורים ביבוא! לפירוט לחצו כאן
  דברים חשובים
  מוצרים האסורים ביבוא
  הקליקו כאן
  מוצרים עליהם חל מס קניה
  הקליקו כאן
  טבלת מיסים מרוכזת
  הקליקו כאן
  חוקי המכס ביבוא אישי
  הקליקו כאן
  למה לבחור ב- Ship my Deal?
  פשוט וקל עכשיו לקנות היכן שתרצו
  מחירי משלוח מוזלים

  משלוח בינלאומי עלול להיות יקר, אך כחברה למשלוחים יש לנו מחירים תחרותיים. יחד עם צימצום חבילות ואיחוד חבילות, אנחנו מורידים את העלות הכוללת של המשלוח, בין אם זו חבילה גדולה או קטנה.

  עזרה ברכישה

  בין אם אתם צריכים עזרה לרכוש מוצר או להחזיר מוצר, אנחנו פה כדי לעזור לכם לקבל את מה שאתם רוצים ולהחזיר את מה שאינכם רוצים בקלות ובנוחות. אנחנו זמינים בכל עת באמצעות הטלפון

  תמיכה 24/7

  אנחנו זמינים בכל עת באמצעות הטלפון, האימייל או הצ'ט

  קבלת החבילה בקלות

  אנו שולחים בעיקר עם USPS על מנת שתוכלו לקבל את המחירים הכדאיים והמשתלמים ביותר. יחד עם מחירי ביטוח מוזלים, המשלוח שלכם מוגן מפני אובדן או קילקול העלולים להתרחש בזמן המשלוח